Dominox Solid Surface
Mutfağınızdaki Şıklığın Sırrı

Zarif tasarımları ile mutfağınızın dokusuyla mükemmel bir uyum yakaladığı gibi pratik kullanımları sayesinde konforun temsilcisi de olan mutfak ekipmanları, Dominox’ta sizlerle! Mutfaktaki günlük işleri kolaylaştıran beyaz eşyalarla birlikte ortamı estetik bir görünüme kavuşturacak birbirinden şık tezgâh çözümleri de Dominox’un sunduğu ürünler arasında!

Farklı renk tonlarının ahenkle bir araya toplandığı, her biri özgün tasarımlarla oluşturulan mutfak tezgâh modellerini siz de Dominox’un seçkin ürün yelpazesinde keşfedebilirsiniz! Pürüzsüz yüzeyleri sayesinde tüm işlerinizi keyifle yapmanızı sağlayacak mutfak tezgâhı çeşitleriyle mutfağınızda yaratacağınız rahatlığın, temizliğin ve şıklığın keyfini yaşayabilirsiniz!

Mutfakların vazgeçilmez parçalarından biri olan tezgâh modelleri, tasarımlarında kullanılan malzemelerinin dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar faydalanmaya elverişli ürünler olarak online katalogda beğenilerinize sunuluyor. Alanında uzman üreticilerin incelikli işçiliğiyle dizayn edilen mutfak tezgâh modelleri, minimal görüntüleriyle mutfakların sade şıklığını destekleyerek diğer ekipmanlarla uyumluluğuna katkıda bulunuyor. Özellikle ankastre mutfaklarda evye ve ocak modelleri için ideal bir konumlandırma imkânı yaratan bu ürünler, mikrodalga fırın gibi ekipmanların da yerleştirilmelerine fırsat tanıyor. Pratik kullanımlarıyla günlük işleri hızlandıran ürünler olarak dikkat çeken mutfak tezgâhı modelleri, kolayca temizlenebilen yüzeyleriyle de kullanıcı zaman kazandırıyor. Pürüzsüz yüzeylerinin rahatlıkla temizlenip kısa sürede hijyenik bir hale ulaştırılabilmesi ile temizlik ihtiyacına katkı sağlayan mutfak tezgâh çeşitleri, yaşam alanlarında kullandıkları eşyalar konusunda titiz davrananlar için ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Dominox’un alpino, spark, coffee, rice ve benzeri etiketlerle adlandırarak belli temalar çerçevesinde oluşturduğu mutfak tezgâhı çeşitleri; kendine özgü bir dekorasyonla oluşturulan mutfaklara bütünlük kazandırmayı hedefliyor. Geniş renk seçenekleri, özel dokuları ve özgün tasarımlarıyla mutfağınızda benzersiz bir atmosfer yaratacak bu ürünler; zevk sahibi kullanıcıların mutfak düzenine yaratıcı bir dokunuş yapacak…

Farklı konseptlerle hazırlanan çok sayıdaki mutfak tasarımlarına uyum sağlayabilecek çeşitlilikle sunulan mutfak tezgâh modellerini siz de Dominox Solid Surface kategorisinde inceleyebilirsiniz. Şık ve kullanışlı modeller arasından mutfağınıza uygun olduğunu düşündüğünüz seçeneği kolayca bulabilir ve size en yakın satış noktasından satın alabilirsiniz.

2020 ©Copyright Şerif Çiçek All Rights Reserved.