Hanex Solid Surface
Sizin İçin İleri Teknoloji

Hanex Akrilik Plakalar ; İleri teknoloji kullanılarak , gözeneksiz bir yüzeyde homojen olarak üretilmekte , istenilen şekil verilebilmekte ve ek yeri belli olmadan ;Tezgahlar , sağlık yapıları , havalimanları , ticari alanlar , bankolar , duvar ve kolon kaplamaları başta olmak üzere hertürlü alanda tercih edilmektedir.

Hanex® yüzeyler imal edilebilir ve göze çarpmayan ek yerleri ile neredeyse her konut uygulaması veya ticari uygulamaya monte edilebilir. Zengin renk ve desenler. Üstün fonksiyon ve şekil. Hanex®’in birçok eşsiz faydasını keşfedin. Hanex®’in tek kısıtlaması sizin hayal gücünüz.

HANEX® ürünleri gözeneksizdir ve yiyecek hazırlama alanları için NSF51 sertifikasına sahiptir. Bu nedenle, temizliğin azami önem taşıdığı mutfak çalışma yüzeyleri, hastaneler, oyun odaları veya okullar gibi temizliğin azami önem taşıdığı her uygulamada kullanılabilirler.

HANEX®’in sınırsız tasarım esnekliği hastane, banka, restoran, otel veya ofis alanı olsun, her ticari ortamda güzel ve dayanıklı bir estetik oluşturmanıza imkan sağlar. Ticari uygulamalar: Ofis/ konaklamayı ve tıbbi tezgahları & çalışma yüzeylerini, resepsiyonları, banyo çalışma yüzeyleri ve makyaj masalarını, masa üstlerini, yiyecek hazırlama alanlarını, estetik olarak dikişsiz duvar kaplamasını içeren ticari donatıları, asansör & antre etraflarını, ışıklandırma ve daha fazlasını içerir…

2020 ©Copyright Şerif Çiçek All Rights Reserved.