Staron Solid Surface
Staron, yüksek kaliteli katı yüzey

Çeşitli renk ve desenleri olan iç mekan malzemesi Staron; kavisli, eksiz biçimde işlenebilir, bakımı kolaydır ve bu sayede yaratıcı tasarımlara imkan tanır. Kirlenme, işlenebilirlik sıkıntısı ve sınırlı renk gibi doğal mermer dezavantajlarının hiçbiri bulunmaz ve aynı zamanda gözeneksiz, çevre dostu iç mekan malzemesi olarak bilinir. Staron koleksiyonları; şeffaf katı yüzey olarak Tempest ve doğal desenleri ile tanınan SUPREME Collection

Tempest; doğal taşın zarif desenleriyle katı yüzeyin mükemmel dayanıklılık ve işlenebilirliğini elmas benzeri şeffaflık ve değerli metallerin parlaklığını göstererek birleştirmektedir. Işığı yansıtan yongaların görkemi, alanın şıklığını artırır.

Supreme Collection ait katı yüzeyi akıcı desen ve moda renkleri sergilemektedir. Doğal ritmik desenleri doğanın kendisinden ilham almış ve çağdaş tasarımdan doğmuştur. Staron’un çevre dostu teknolojisi katı yüzey ürünün mükemmel işlenebilirliği ile birleşince Supreme Collection alanınıza daha da fazla özellik katar.

2020 ©Copyright Şerif Çiçek All Rights Reserved.